Říjen 2011

Hayao Miyazaki anime amv

29. října 2011 v 13:33 | Geiron,niki-chan |  Tvůrci amv a videi


Nausicaa Of The Valley Of The Wind rok 1984


naruto wallpapers

26. října 2011 v 13:39 | Geiron,niki-chan |  Naruto

tak na tohle se vážně podívejte

24. října 2011 v 14:41 | Geiron,niki-chan |  Japan World
ja vím že sem to nepatří ale ten kluk je chytřejší než ta blondýnka

Vyhoštěný shinigami část 6

23. října 2011 v 14:22 | Geiron,niki-chan

Vyhoštěný shinigami

Mezitím ve společenstvu duší se Rukia snaží něco zjistit o tom incidentu. Tak šla za svým kapitánem jestli o tom něco neví a taky doufá že jí nic nezatají. Když už byla před kanceláří svého kapitána tak ze zadu někdo promluvil a ten někdo byl kapitán Ukitake "Rukio co ty tady děláš nemáš být teď ve světě lidí ?" Zeptal se udiveným hlasem. "No já bych se chtěla na něco zeptat ale nevím jestli to tu smím říct" řekla Rukia s otýchavým hlasem jakoby se o tom nesmělo vůbec mluvit. Kapitán se na Rukiu podíval a řekl "no tak to vypadá vážně to rádši půjdeme do kanceláře co říkáš Rukio. To bude asi nejlepší kapitáne Ukitake" jak řekl tak taky šly a Rukia s nejistým hlasem začala "zajímalo by mě co se před několika lety stalo na tajné misi kapitána Hitsugayi a taky proč byl kapitán Hitsugaya vykázán. No nečekal jsem že se mě na něco takového zeptáš ale asi to nezajíma jen tebe ale i Ichiga že ?" Rukia kyvla hlavou a Ukitake pokráčovál ve vysvětlování. "Ale musím říct že jsem tenkrát stál protí vrchnímu kapitanovy a nebyl jsem sám taky ostatní kapitáni ale bohužel to nepomohlo. Ale to teď předbíhám, takže v rukonu se děly podivné věci toho se taky týkal ten úkol tohle musel kapitán vyřešit dořív než se to mohlo dostat i sem. Samozřejmě že to bylo tajné takže kromě 10 jednotky a kapitánu o tom nevěděl. Postupem času se s kapitánem začaly dít divné věci. To ti teď ale nemůžu řict a proč né kapitáne" zeptala se Rukia "no tak dobrá ten útočník umí manipulovat s lidskou myslí a taky duší a shnigamiho taky, cože? Řekla udiveně Rukia a ihned se musela zeptat kdo to byl "to bohužel nevíme protože zmanipuloval kapitána Hitsugayu aby zautočil na vrchního kapitána ale ještě před tím na svojí jednotku bylo hodně zraněných ale to nemění na faktu, že ten útočník dokázal zvýšit reiatsu. Naštěstí sme ho zastavyli v čas než tam dorazil. Ale jak to že o tom nic nevím kapitáne no to jsi byla už ve světě lidí a to byl taky důvod proč byl kapitán Hitsugaya vykázán vrchní kapitán měl obavy že se to stane znovu. A určítě si to do teď dává za vinu. Takže je stále na svobodě ? Ano bohužel jsme ho ještě nechytily takže by ses směla už vrátit. Ano děkuji mnohokrát" Rukia se uklonila běžela spátky k bráně seikaimon aby to mohla říct Ichigovy a ostaním.

Taky vám děkuji za vaše náštěvy blogu a dofám že se vám tu libí.Smějící se

Vyhoštěný shinigami část 5

22. října 2011 v 14:34 | Geiron,niki-chan

Vyhoštěný shinigami

"Cože co ty tady sakra děláš a tvojí omluvu rozhodně neholdám přjmout. Ne potom co jsi udělal mojí jednotce." Toshiro se pomalu natahoval pro zampakuto ale Toshi (jmeno je vymyšlené) řekl " škoda ale tady radši nebudem bojovat protože by to přitáhlo příliš diváku nemyslíš ? Nebo to má schytat ta tvá kamarádka. Co Hinamamori je tady?" Řekl Toshiro udiveně, "takže můj odhad byl správný ale nic se jí nestane pokud nechceš aby se zapletla do souboje." Toshiro se tak naštval že vytahl svoje zampakuto a vyrazyl proti Toshimu ten ale zmizel pomocí kroku shumpo dřív než ho mohl Toshiro zasáhnout. Ale Toshiro byl tak naštvaný že nevnímal ani déšť, který začal hned potom co Toshi odešel. Takže začal svírat zampakuto tak že skoro začal krvacel. Přitom stál jak přikovaný a zíral do na zem jako by tam něco hledal. K tomu už byl mokrý jak myš ale toho moc netrapilo. Toshiro tam stale stal jako přikováný i když už začala být hluboká noc pak ale nahradní duše Toshirově gigaii zahlédl Ichiga a řekl to Hitsugayovi. "Pane je tu ten zástupce shinigami." Toshiro se vzpamatoval a dal spátky do pochvy svůj zapamkuto a vratil se zpatka do gigaye a pilulku rychle schoval než tam Ichigo a ostatní dorazily. Samozřejmě Ichigo hned začal mluvit " co to má všechno znamenat Toshiro hlavně proč jsi nám neřekl všechno. A proč bych vám měl něco říkat hlavně vám." Řekl otráveně "teď mám jiné starosti než abych vám něco říkal takže teď jestli můžu rád bych odešel z toho deště." A odečšel se zamyšleným pohledm zpátky do krámku.Ichigo se nasral a chtěl ho zmlátit ale Ishida a Chad ho rychle chytily. "To by mě zajímalo nadčím tak přemýšle" řekla Orichime " tonevím ale někdo tu byl" naznačila Rukia. "Ano taky tu citím zbytk reiatsu" potvrdil Ishida "zřejmě si musíme zjistit samy co se tenkrát stalo" řekl odhodlaně Ichigo. "Rukio můžeš něco zjistit ve společenstvu duší ? A proč zrovna tam Ichigo. No můžeš se tam zeptat 10 jenotky co se stalo no dobře brzy se ozvu Ichigo." Tak Rukia rychle vydala do společenstava duší aby něco zjistila, když se Ichigo a ostatní rozhodovaly že už asi půjdou spát protože už byla hluboká noc a všichni začaly být unavení. Mezitím se Toshiro dostal už před krámek a vylezl na střech aby se mohl dívát na měsíc jelikož už přetalo pršet a mraky zmizely. Toshiro tam uvažoval nad tím proč se objevil až teď a říkal si "co sakra může plánovat že se objevil až teď." Anad tím přemýšlel celou noc.

Doufám že se vám zatím líbí moje povídka.

Zkažené Záběry z Naruto Movie CZ

21. října 2011 v 14:26 | Geiron,niki-chan |  Naruto videa
od Error Cosplay Team

Film o filmu - Naruto movie

21. října 2011 v 14:13 | Geiron,niki-chan |  Naruto videa
od Error Cosplay Team

kawai obrázky

20. října 2011 v 7:39 | Geiron,niki-chan |  Hitsugaya Toshiro

Vyhoštěný shinigami část 4

16. října 2011 v 14:10 | Geiron,niki-chan

Vyhoštěný shinigami

Toshiro uvažoval jestli má nebo nemá jít k bráně nakonec se rozhodl že tam radši nepujde a udělal dobře že tam nešel. Během toho se brána otevřela před Uraharovým krámkem a vyšla tajemná osoba, která se potom taky řádně představila "jsem úředník ze Společenstva důší a hledám osobu jménem Toshiro Hitsugayabývalého kapitána 10 jednotky." Když se ostatní chystaly něco říct tak je Urahara radši zastavil aby neřekli něco by Hitsugayu neohroziloa začal mluvit sám "bohužel jak jsem vám už řekl já nevím kde se skrývá budete ho muset najít bez mé pomoci." Jak to jenom dořekl tak se úředník naštval a odešel zpátky do Společenstva duší ale ještě před tím něco řekl. "Nemůžete ho krýt věčně to co udělal budou mít taky následky! Ano to bohužel vím." Jak to úřednik dořekl tak taky odešel. Urahara sklopil hlavu a taky odešel zpátky do krámku. Ale Ichigo ho zastavil a zvíšeným shlasem řekl "žádám vysvětlení Uraharo!" Urahara se pousmál a pozval je všechny dovnitř, když si všichni sedly tak Urahara spustil. "No bohužel vám neřeknu všechno protože mi toho Hitsugaya vic neřekl ale při jedné misi, kterou dostal se něco stalo samozřejmě že ta mise byla přísně tajná takže jí dostala jenom 10 jednotka. Ale musela to být hodně důležitá mise, když to údajně mohl zvládnout jenom kapitán 10 jednotky a ještě něco málem to ohrozilo celou jednotku už vám bohužel víc neřeknu. Ale jsem si jistý že to je ten důvod proč poněm jde Společenstvo duší tak proč ho stále kryjete to nám vysvětlete?" Řekl Ishida a ostatní souhlasily dokonce i Rukia "to je bohužel tajemství." Během toho se Toshiro snažil někde schovat. Když nenašel místo kde byse mohl ukrýt protože už všude byly shinigamiyové tak se sčista jasna někdo objevil před Toshirem, ketrý hned sáhl po pilulce, která vytahla jeho tělo z gigaye když ji spolkl. Potom co se dostal ven z gigaye tak měl nasobě černé kimono a naněm bílé haori s číslem 10 nazádech tak též i zampakuto. A ta osoba řekla "čau dlouho jsme se neviděli a jestli jsi naštavaný zato že tě kvůlimě vykazaly tak se omlouvám" řekl posměšným hlasem. Toshiro se snažil ukildnit aby se neprozradil ostaním shinigamiyum tak urychleně skryl své reiatsu. No a mezitím se Ichigo a ostatní společně s Rukiou snaží najít Toshra aby se mohly zeptat jak to veskutečnosti bylo.

No a já vás zatím nechám čekat co se stane mezi Hitsugayou a tou tajemnou osobou, která se sním už setkala.Smějící se

naruto gallery

15. října 2011 v 13:45 | Geiron,niki-chan |  Naruto

Youkai Ningen BEMU -『 妖怪人間ベム 』

14. října 2011 v 14:02 | Geiron,niki-chan |  Japan World
hraje tam kamenashi kazuya z kat-tun

naruto špatně nakreslené sceny a zábavné obrázky

13. října 2011 v 14:37 | Geiron,niki-chan |  Naruto videa
tohle vám směle doporučuji

Vyhoštěný shinigami část 3

11. října 2011 v 14:46 | Geiron,niki-chan

Vyhoštěný shinigami

A Ichigo najednou vystartoval vzal Toshira za límec a řekl "a co má být že tě vykázaly nevypadáš že bý tě to tak trápilo spíš mě zajímá jak dlouho tu už jsi."Toshiro zatnul v pěst a chtěl mu dát pěstí místo toho se mu vytrnul se ze sevření. Když se potom rohodl něco říct tak ho Urahara zastavyl a řekl "jsou věci, které by se tu teď neměly říkat jen tak na ulici nachystal jsem na čaj co kdy by ste šly dovnitř co řikáte." Ichigo se pomalu uklidňoval ale hned od Rukii dostal pohlavek ani Rukia nemusela nic říkat a Ichigo to hned pochopil. Ishida se otočil a zařval "co tam děláte poďte rychle dovnitř!" Když to uslyšely tak rychle začaly utikat ke dveřím. Potom co tam dorazily tak se všichni posadily v takové malé mistnosti se stolem uprostřed kde už seděl i Toshiro. S výrazem jakoby se mělo něco stát ale když se všichni posadily tak konečně sputil. "Jsem tu už když ses stal shinigami ano ty" ukázal na Ichiga a pokračoval. "Důvod vám neřeknu ale porušil jsem kdy si zákon, ketrý se nedal jen tak odpustit kvůli tomu se už nedostanu do Společenstva duší. Stačí vám to doufám že jste spokojení a teď můžete jít." Toshiro se zvedl a odešel do do pokoje kde spí no jak to tma vypadá má tam postel, která je u stěny je tam taky skříň, která je asi naprotější starně stěny kde je postel. Taky tam jsou okna atd... kde si převlíkl školní uniformu do normálního oblečení, které si můžete jen domýšlet tak beze slov odešel. Aniž by reagoval na Ichga, který na něj mluvil. Když procházel ulicemi tak začal přmýšlet jak se asi má babička v Rukonu a Hinamori. Když tak nad tím důmal tak narazyl na jednu holku, která se hned omluvila. "Omlouvám se nedívlala jsem se kam jdu. Ne já bych se měl omluvit protože jsem se díval do prázdna. Už asi budu muset tak ahoj a promiň !" Zakřičela a utikala směrem k fotbalovému hřišti. Toshiro se mezi tím zvedl a otřepal se. A najednou něco vycitil jako by se otevřela brána Seikamon někde poblíž. Ale musím vám říct že nevyšel žádný shinigami, který by vypadal na vojáka ale spíš na ňákého vědce.

doufám že se vám tento díl bude líbitRozpačitý

Vyhoštěný shinigami část 2

8. října 2011 v 14:09 | Geiron,niki-chan

Vyhoštěný shinigami

Rukia okamžitě z tuhla protože poznala Toshira podle reiatsu když se vzpamatovala tak se šla hned sednout. Po dvou hodinách úmorného učení během přestávky začal Toshiro podřimovat. Mezi tím se Ichigo a ostatní pozorovali a hadali se kdo je zač ten nový student. "Nevíte co tady dělá ten shinigami ?" Řekl Ichigo, když Chtěla Rukia odpovědět tak začala mluvit Orichime. "Třeba se ho můžem zeptat." ,,Asi ne pochybuji že by nám něco řekl že Chade." Když to Ishida dořekl tak Toshirovy zazvonil mobil samozřejmě nebyl to obyčejný mobil. Toshiro se vzbudil a hned to zvedl. Ospalým hlsem řekl "ano tady Hitsugaya. Co zase tý ? Ano samozřejmě tím pádem budu muset odejít dřív ." Když to dořekl tak zavěsil a začal se balit a odešel k sborovně zaklepal a otevřel jak uviděl učitelku tak k ní přišel a zeptal se "mohl bych už odejít mám ještě ňáké zařizování co se týče bytu a spoustu dalšího jestli by to šlo." ,,No když je to tak důležité tak můžeš jít ale ní že zítra nepřdeš je to jasné" ..ano děkuji." Uklonil se a odešel mezitím se Ichgo a ostatní dohadovaly kdo mu mohl volal. "Co kdybychom ho sledovaly co myslíš Ichigo" řekla Rukia aIchgo na to"nno asi nám nic jiného nezbývá." Potm co přestalozvonit na hodinuvšichni utekly ze třídy ale učitelka je zahledlaa začala řvát"kam zase utíkáte vy chuligáni." Jak vyděla že jí nesliší tak naštvaně zavřela dveře od třídy . Během toho dohadování Toshiro směřoval k Uraharovy kde samozřejmě i bydlel a Ichgo a ostatní no doufám že víte koho myslím no zpátky k příběhu. Šly za Toshirem jako myšky aby si jich nevšimnul ale k jejich smůle o nich věděl díky jejich reuiatsu ale dělal že o nich neví.Potom co už byl před kraám kem zastavil se a řekl "jak dlouho mě hodlátesledovat." Všichni se na sebe podívaly a vylezly spoza rohu tam už stál taky Urahara. A řekl "zvědavost někdy zabijí víte to že ano." Všichni okamžitě zrudly. až na Rukiu, která vypadal že něco chce říct " nochtěla bych se zeptat proč se ovás mluví že jste mrtví kapitáne Hitsugayo ?" Toshro se naní podíval ,až skoro naštvaným pohledem a řekl " proč tě něco takového zajímámusí vám stačit že jsem byl vyhoštěn a jestli je to všechno tak děte." Řekl podražděným hlasem.

A to je vše přatelé kdybyste tam našly překlepy tak se přiznám že se mi to nechtělo kontrolovat.Nevinný

Vyhoštěný shinigami

2. října 2011 v 14:11 | Geiron,niki-chan

Vyhoštěný shinigami

Byla krásná noc všichni klidně a hluboce spaly , až na jednoho kluka , který měl špatný sen jméno zatím neprozradím ale můžu vám zaručit že byste byly překvapeni kdo to je. Ale teď zpět k přiběhu , když se divoce vzbudil tak si řekl " zase ten sen." Otřel si s pocený oblyčej a znovu si lehnul v domění že usne. A když bylo ráno zazvonil budik a kluk ho s donucením vypnul. Potm se umyl oblékl školní unoformu a na snídal. Samozřejmě jako u každého studenta se mu do školy nechtělo obzvlášť když ste musely nastoupit do nové školy když vyrazyl tak si začal říkat " proč jsem se nechal ukecat k něčemu takovému." Během toho mumlání dorazil před školu a učitelka stála před bránou a když hozahlédla tak začala na něho mavat. Když byl konečně uní tak se učitelka zeptala na jméno. "Jak se jmenuješ ? A kluk odpověděl "ja se jmenuju Toshiro Hitsugaya pávě jsem se přistěhoval tak že totu moc neznám. Ale dofám že si tu zvyknu.",,No nudit setu rozhodně nebudeš tak ale už bychom měly jít do třídy jinak jí ti chuligani zničí." Když tak šly chodbamy tak si Toshiro prohlížel a občas se na něco zeptal a než se nadál tak už byli před třídou. Učitelka mu řekla aby zůstal ještě před třídou "mohl bys tu počkat já tě zavolám." Toshiro kyvl hlavou a čekal. Po ňáké době ho zavolala"už můžeš tohle je váš nový spolužák jmenuje se Toshiro Hitsugaya",,těší mě." Uklonil se a učitelka ho poslala si sednout hned vedle kluka se zrzavými vlasy. Mimochodem jmenuje se Ichigo. Ichigo se na Toshira zadíval a přemýšlel kdo to sakra je. Když hodina pomalu končila tak do třídy vešla Rukia a učitelka na ní "proč jsi přišla pozdě Rukio !",,No abych to vysvětlila no já jsem zaspala paní učitelko omlouvám se."Řekla koktavým hlasem jako by něco skrývala. "No dobrá tak si sedni vedle toho nového studenta co dnes přišel."


A to je dnes konec na gramatiku nehleďte ja a gramatika jsem sní na bodu marzu. Rozpačitý